Osiedle Stary Sad

Twój wymarzony Dom

Książenice

Piękna wieś położona w powiecie grodziskim oddalona od Warszawy zaledwie o 25 minut jazdy trasą S8. Wieś królewska ze starym dworem z 1930r zbudowanym dla Marii Rozwadowskiej. Pałac od 1933 r należał do rodziny Oppenhaimów. Książenice otoczone są pięknymi lasami, w których można cieszyć się ciszą, spokojem, zielenią i cudowną przyrodą. Obszar ma status krajobrazu chronionego dzięki czemu w okolicy Książenic nie powstaną żadne uciążliwe dla środowiska i mieszkańców zakłady przemysłowe. W bliskiej odległości od Osiedla Stary Sad można znaleźć przychodnię lekarską z apteką, prywatne przedszkole, dwie niepubliczne szkoły podstawowe, klub sportowy Astra, usługi i sklepy (Biedronka), stację benzynową Orlen, gabinet weterynaryjny, cukiernię Oliana oraz Wake and Skate Park.

OSIEDLE STARY SAD

Nowoczesne, komfortowe i zielone osiedle położone jest przy Al. Dębowej w Książenicach na terenie starego sadu jabłoni. Stworzone jest z myślą zarówno o Rodzinach z dziećmi oraz osobach ceniących spokój i ciszę. Domy jednorodzinne dwulokalowe składają się dwóch lokali jeden o powierzchni 173 m2 z garażem dwustanowiskowym, drugi o powierzchni 135 m2 z garażem jednostanowiskowym. Położone na działkach o powierzchni ok 750 m2. Z osiedla można wybrać się na spacer do pobliskiego lasu.

Lokalizacja i dojazd

Książenice od Warszawy dzieli zaledwie 25 minut jazdy samochodem trasą S8 lub 30 minut jazdy autostradą A2. Z Grodziska Mazowieckiego do Książenic kursują linie komunikacji miejskiej - linia nr 22, 23 i 29, które zatrzymują się przy stacjach WKD i PKP. Stacja kolejowa Grodzisk Mazowiecki znajduje się w odległości 7 km od Osiedla Stary Sad. Dojazd do dworca Warszawa Śródmieście zajmuje około 35 minut. Istnieje również możliwość połączenia kolejowego Warszawską Koleją Dojazdową(WKD), najbliższe przystanki oddalone o około 3 km to: Grodzisk Maz. Jordanowice, Grodzisk Maz. Okrężna, Grodzisk Maz. Piaskowa, Grodzisk Maz. Radońska. Przy stacjach znajdują się Parkingi Park&Ride.

Galeria

Zapoznaj się z naszymi projektami

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami